Český tým po letech opět na setkání slovenského ski-klubu

Český tým po letech opět na setkání slovenského ski-klubu

Dva dny jsme lyžovali přímo na Malině Brdu a i když už bylo hodně jarní počasí, sjezdovky byly stále ve velmi dobrém stavu. Závody v obřím slalomu a na běžkách se uskutečnily na nedaleké Kubínské holi, kde jsme se v konkurenci domácích závodníků rozhodně neztratili.
Absolutně nejrychlejší časy napříč kategoriemi zajeli v obřím slalomu Petr Mlch z ČTK, totéž se mezi ženami podařilo nové akvizici našeho klubu Kristýně Jirátové z plzeňského Depa 2015. „Vidět“ jsme byli i v běžkařském závodu na hřebeni Kubínské hole, který musel být kvůli náročnému počasí (mlha, vítr) zkrácen.
Účast českých novinářů na slovenském setkání navázala na tradici zahájenou před 11 lety v Jasné. Pro některé z nás byla zároveň posledním testem před mezinárodním setkáním SCIJ, které se uskuteční na konci března ve francouzském středisku Val Cenis.

Galerie Český tým po letech opět na setkání slovenského ski-klubu

Český tým po letech opět na setkání slovenského ski-klubu I přes jarní teploty bylo na Malinu Brdu kde lyžovatČeský tým po letech opět na setkání slovenského ski-klubu Kristýna Jirátová na trati obřákuČeský tým po letech opět na setkání slovenského ski-klubu Ztraceni v mlze před startem závodu na běžkáchČeský tým po letech opět na setkání slovenského ski-klubu Panorama z vrcholu Malina BrdaČeský tým po letech opět na setkání slovenského ski-klubu Smädná koala budila pozornost na pyjama party...
    O den, který prožiješ na horách, nezestárneš.