Super(bike)moon na Černé hoře

Super(bike)moon na Černé hoře

Zahřívací sobotní etapu naplánoval trasér Aleš (dává zelenou!) od Kiosku na Černé do Pece, dále (línější doprovodným vozidlem) na Pomezky, odkud se pokračovalo přes Rýchory s mírným zakufrováním (a jedním defektem) do Horního Maršova. Už po patnácti kilometrech padl Prométheus, jinak byl výjezd bez větších ztrát. Slabší kusy najely 43 a silnější 55 kilometrů.

V neděli jsme si vytkli jako cíl Luční boudu, kam nakonec dorazili pouze pěší a v sólovém úniku Marek (který si vyšlápl až na Sněžku). Zbytek pelotonu to otočil na Výrovce a vychutnal si sjezd na Zlaté návrší. Místo cílové rovinky jsme absolvovali výstup sjezdovkou Anděl a poté už jen pózování v kádi. Zatmění úplňku, které nastalo po půl čtvrté ráno, nakonec neviděl nikdo z nás…

Podařilo se nicméně dohodnout několik zásadních termínů, které najdete na webu v sekci Akce. Nejpodstatnější informace: Na Kiosku se opět sejdeme druhý víkend v lednu (pátek 8.-neděle 10.1. 2016) na národním setkání. Předtím ještě bude do konce roku nominační hospoda na mezinárodní SCIJ, který by měl být v Srbsku 20.-27. února.

    O den, který prožiješ na horách, nezestárneš.