Partneři

Hlavními sponzory české reprezentační výpravy SCIJ na Mistrovství světa lyžujících novinářů jsou společnosti Naturamed, Plzeňský Prazdroj, NordBlanc, Lusti, Elliot Group a Madeta. Díky potravinovým doplňkům Naturamed je český tým ve formě celou sezńu. Partneři jsou prezentováni zejména na Národním večeru, největší společenské události celého novinářského mistrovství, na které každý tým prezentuje svou zem a zvláště její kulinářské speciality. Na českém stánku se tak čepuje pivo Pilsner Urquell do originálních půllitrů a novináři z více než třiceti zemí mohou ochutnat české syrečky a zlatou nivu Madeta. To vše český tým zvládá s grácií ve výborně padnoucích designových oblečcích Nordblanc za osobní účasti ředitelky společnosti Elliot Group. Na svahu zase většina členů týmu jezdí na českých lyžích Lusti. Všem sponzorům moc děkujeme.

  NATURAMED

  NATURAMED

  Vysoce kvalitní omega-3 z Norska – přímo k Vám domů. OmegaMarine Forte+ je nejprodávanějším omega-3 výrobkem v České republice. Naše doplňky stravy si zakoupilo již více než 1.000.000 zákazníků.

  Společnost NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o. byla založena v České republice v roce 2006, se zaměřením na prodej vysoce kvalitních omega-3 výrobků, vyráběných v Norsku. Naši čeští a slovenští zákazníci si nejvíce oblíbili produkt OmegaMarine Forte+, který je v České a Slovenské republice registrován jako potravinový doplněk.

  www.naturamed.cz

  Plzeňský Prazdroj

  Plzeňský Prazdroj

  Na začátku bylo pivo. Unikátní spodně kvašený světlý ležák zrozený z umu a odvahy vydat se novou, neprobádanou cestou. Dal název dnes nejprodávanějšímu typu piva na světě (Pils, Pilsner). Svou jedinečnost a výsadní postavení si ale uchoval dodnes. Celý svět ho zná pod jménem Pilsner Urquell.

  V průběhu času obohatily nabídku Plzeňského Prazdroje i další značky skvělých piv jako Gambrinus, Radegast, Velkopopovický Kozel nebo Primus a Klasik. Nejrozšířenějším českým nealkoholickým pivem se stal Birell, který doplňují i jeho ochucené varianty. Pivní kategorii uzavírají pivní speciály značky Master. Zárukou kvality jsou kromě pečlivého výběru surovin především léty prověřená receptura a po generace předávané umění sládků.

  Dalšími alkoholickými nápoji Plzeňského Prazdroje jsou oblíbené cidery Kingswood a perlivé nápoje Frisco. Piva a nápoje z pivovarů Plzeňského Prazdroje se v současnosti vyvážejí do více než 50 zemí světa.

   https://www.prazdroj.cz

  LUSTI

  LUSTI

  Zákazníci LUSTi si nekupují lyže jen proto, aby měli na čem sjíždět kopce. Chtějí si jízdu vychutnat . Naši zákazníci kupují lyže LUSTi ne kvůli společenskému statusu, ale kvůli jejich užitným hodnotám, za které platí adekvátní cenu. Všichni zákazníci LUSTi ví, že ve svých lyžích najdou vždy dřevo. Vědí, že značka, kterou kupují využila při výrobě jejich lyží zkušenosti a technologie ze špičkových závodních speciálů. A vědí také, že jim lyže LUSTi přinesou prožitek z jízdy, který tak milují.

  http://www.lusti.cz

  NORDBLANC

  NORDBLANC

  NORDBLANC jako designově výrazná značka outdoorového a sportovního oblečení, obuvi a doplňků klade důraz především na výběr nejkvalitnějších materiálů, jejich funkčnost, praktičnost, moderní design i vyváženou cenu. NORDBLANC s každou novou sezónou postupuje kupředu v oblasti technologie, hledá nové trendy v oblasti barev a střihů a naslouchá individuálním potřebám zákazníků. Produkty NORDBLANC svým zpracováním nabízejí uživateli vysoký komfort a do velké míry tak zkvalitňují jeho sportovní a volnočasové aktivity. NORDBLANC postupně získává oblibu u každého, kdo miluje přírodu, barevnou rozmanitost a vnímá sepjetí s přírodou jako prostor k vyjádření pocitů, myšlenek, a hledá věrného společníka na svoje cesty.
  Tato značka oblékla celý náš tým, abychom co nejlépe reprezentovali Českou republiku na mezinárodním setkání ve španělském středisku Baqueira Beret. Děkujeme, sluší nám to!

  http://www.nordblanc.cz

  ELLIOT GROUP

  ELLIOT GROUP

  Společnost ELLIOT GROUP byla založena jako reklamní agentura ELLIOT IDENTITY v roce 2000 a nabízí cenné know-how v oblasti marketingu, reklamy, PR a vydavatelství. Tým mladých, ale profesně zkušených osobností poskytuje služby, založené na osobním přístupu a zároveň vysoké přidané hodnotě. Společnosti Elliot vděčíme zejména za naše nové webové stránky. Jednatelka společnosti je rovněž naším nadšeným členem.


  www.elliot.cz

  MADETA

  MADETA

  Společnost Madeta má více než stoletou historii. Pokud byste se chtěli dopátrat úplných počátků mlékárenství v jihočeském kraji, na jejichž tradici navazujeme, došli byste až do roku 1838. Právě tehdy byla na schwarzenberském dvoře poblíž Českých Budějovic založena první sýrárna. Pravá Madeta se ale zrodila až kolem roku 1902 v Táboře. Tehdy ještě jako Mlékařské družstvo táborské. A byla to právě počáteční písmena tohoto názvu, z nichž vznikla značka MADETA.

  Madeta se rozvíjí z ryze českého kapitálu, všech jejích pět závodů sídlí v malebné krajině jižních Čech: v Českém Krumlově, Jindřichově Hradci, Pelhřimově, Plané nad Lužnicí a Řípci. Brány závodů opouští více než 250 druhů výrobků, jež tvoří celkový roční objem 396 900 000 ks. Madeta je největším zpracovatelem mléka v republice. Přibližně čtvrtina produkce putuje do zahraničí. Do Libanonu, Spojených arabských emirátů, států Evropské unie, Ruska, Asie, Afriky a Ameriky.

  http://www.madeta.cz/